. Náradie, simatec, simatool, Rocol,
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Náradie a nástroje

naradie
naradie
naradie
naradie
naradie
naradie
V záujme komplexného uspokojenia potrieb zákazníkov spoločnosti ERIKS ponúkame široký okruh tovarov a služieb pre potreby údržby, prevádzok, nástrojární a v neposlednom rade i na zabezpečenie ochrany zdravia a životného prostredia.

Brúsne materiály

FLEXOVIT, DIAMANT, MACOLAEPP, ARKANSIT, PFERD, KLINGSPOR , RHODIUS, SIA ABRASIVES, CEDIMA
ERIKS ponúka rozsiahly výber špičkových brúsnych, leštiacich a deliacich kotúčov, diskov, brúsnych papierov a rún, brúsnych a leštiacich pást a kameňov, stopkových frézok rôznych tvarov a veľkostí od popredných svetových výrobcov

Vŕtacie a závitorezné nástroje

STARRETT, DORMER, GÜHRING, RAHSOL DREMOTER, HELLER , SCHMID, GFS, GRATTEC, EXACT, VÖLKEL, SCHRÖDER, WIHA , WALTON, RITTER, JBO
Vŕtacie a závitorezné nástroje tvoria dôležitú súčasť produktov s kompletnými radami, vrátane ucelených sád, vrtákov závitníkov a závitových očiek všetkých veľkostí a použitia pre všetky druhy štandardne obrábaných materiálov. Nedeliteľnou súčasťou tohto segmentu sú aj vrtáky a sekáče do betónu a dreva, stupňovité vrtáky, vykrajovače, záhlbníky, odihlovacie nástroje, sady vyťahovákov ulomených skrutiek a sady na opravu závitov.

Nástroje pre strojové obrábanie

VALLORBE SWIS, GÜHRING, KTS Sägetechnik, KOMET, DEWEHA TSCHORN, JEPSON, LENOX, BOSCH, WIKUS, WILKE, ZEUS, IBT
Frézy, stopkové frézy, kotúčové píly, strojné, priamočiare a pásové pílové listy, držiaky nástrojových bitov, sústružnícke nože, indexačné vložky pre frézovanie, vŕtanie, sústruženie, dierovanie a strojové rezanie závitov vysokej kvality a rozmanitosti pre použitie na obrábanie i tvrdých materiálov predstavujú ďalšiu obsiahlu škálu našej ponuky.

Upínanie zariadenia

RÖHM, AMF, KINTEK, WTE, BOSCH, ALBRECHT, FAHRION, TAPMATIC, STS, ESSET, POWER CLAMP, BESSEY, BM, BELOH
Do pozornosti dávame aj obsiahly sortiment pre uchytenie obrobkov a nástrojov ako sú: upínacie hlavy, centrovacie tŕne, presné podložky a upínače náradia sústruhov a fréz, upínacie hlavy , redukčné kužeľové vložky a presne polohovateľné strojové zveráky pre stojanové vŕtačky a v neposlednom rade množstvo rýchloupinákov, uhlových platní, krížových stolov, magnetických stolov a stojanov, transportných závesných magnetov a magnetických pások.

Meracie zariadenia

PREISSER, SYLVAC, HARTIG, KROEPLIN, HAIMER, BELOH, BENZING, KERN, KOBA, RFK, JBO, RECORD, ESCHENBACH, ECE, BMI, STANLEY, NEDO, LEICA DISTO, PRO TEC, MYTRI, DIAMANT, BMR, HANHART, BEHA
V tomto sortimente vieme poskytnúť širokú paletu posuvných meradiel, mikrometrov, odchýlkomerov, meracích stojanov, presných mierok a kalibrov, zväčšovacích zariadení, uhlomerov, meracích pásiem, presných vodováh, laserových meracích zariadení, meracích platní, značkovacie nástroje, stopky, počítadlá, silomery, termometre a vlhko metre s príslušenstvom.

Ručné náradie a nástroje

BOTT, simatec, GEDORE, HABERO, STANLEY, HASO, UNISPAN, ROTHENBERGER, URBO, TURNUS, BESSEY, KNIPEX, WEIDMÜLLER, JOKARI, SAGAB, STEINEL, BENNING, IRWIN VISE-GRIP, HABERO, CAROLUS, WERA, AMF, HAFU, WIHA, METEC, RAHSOL DREMOTEC, PFERD, BAHCO, HABERO, HICKORY, RENNSTEIG WERKZEUGE, KUKKO, EUGEN NÖLLE, ERDI, HAPRO, LÖWE, GESIPA, DAKO, ECE, OCHSENKOPF, JUNG, PARIERE, MOZART, VICTORINOX, WATERLOO, PARAT
Našou snahou je poskytnúť zákazníkovi možnosť výberu z čo najväčšieho množstva produktov od špičkových výrobcov kvalitného profesionálneho náradia. V prvá sekcia sa zameriava na montážne náradie zahŕňajúce zveráky, rýchloupínacie svorky, kliešte a skrutkovače na rôznorodé použitie vo viacerých veľkostiach a tvaroch pre mechanikov i elektromechanikov, kliešte na segerové krúžky, lisovacie kliešte na všetky štandardne používané konektory, odizolovacie kliešte a nože, skúšačky napätia a multimetre, vidlicové a očkoploché kľúče, ráčňové a nastaviteľné kľúče, sady imbus a torx kľúčov.
V ďalšej sekcii je náradie zamerané viac menej na dielenské využitie a predstavuje sady ráčňových kľúčov(golasady) - aj jednotlivo, servisné kufríky s výzbrojou, vyzbrojené skrine a organizéry náradia, dielenské vozíky s možnosťou modulového vybavenia, sady skrutkovačov s vymeniteľnými štandardne používanými bitmi i v prevedení pre použitie v el. uťahovačkách, momentové kľúče, pilníky, kladivá pre rezné použitie, montážne páky, sekáče, jamkáre, presné vyrážače závlačiek, sady na montáž a demontáž ložísk a gufier, potreby pre automechanikov.
Posledná sekcia je špecializovaná na ručné náradie pre inštalatérov, potrubárov, pokrývačov, sadrokartonárov, tesárov, obkladačov a natieračov zahŕňajúca drôtené kartáče a kotúče, štetce, nožnice na plech, papier a podlahové krytiny, Siko kliešte, hasáky, závitnice, stojany pre inštalatérov(pionier), ručné elektrické a hydraulické ohýbačky potrubí, zariadenia na čistenie odpadov, testovacie tlakovacie zariadenia, píly na drevo a stavebné materiály, špachtle, murárske lopatky a špárovačky, dláta, hoblíky, rašple, sekery, murárske a tesárske kladivá, orezávacie a viacúčelové nože, rezačky skla(diamant),rezačky potrubí, kufríky na náradie.

Vybavenie prevádzok a dielní

UK, ERSA, STANNOL, ROTHENBERGER, OPTREL, GESIPA, LOC-LINE, EFFBE, PRESSOL, DYMO, LYRA, E-COLL, PELTOR, EAR, 3M, EKASTV, PULSAFE, BOLLÉ, KCL, SÖHNGEN
Pre vybavenie dielní ponúkame vreckové lampy, prenosné, stolové a strojné svietidlá , pájkovačky a pájkovacie materiály, zváracie káble a držiaky elektród, ochranné zváracie kukly, pneumatické, elektrické a mechanické nitovačky, segmenty na flexibilné prívody chladiacich kvapalín, mazacie lisy s príslušenstvom, dávkovače maziva, automatické mazacie kartuče simalube, olejničky a nádoby na chemikálie, ručné a ultrazvukové označovače, popisovače, zinkové a hliníkové spraye, montážne pasty, refraktometre, chemické produkty, ochranné okuliare, pracovné rukavice, respirátory, lekárničky.

Mazanie a Priemyselná chémia

simatec, WD-40 , ROCOL , SHELL, AMBERSIL, OKS
Mazacie tuky, oleje, automatické mazacie kartuše, špeciálne dielenské chemické prípravky a spraye dôležité pre bezporuchovú prevádzku výrobných zariadení.

OOP a protichemické havarijné sady

PULSAFE, EAR, BILSOM, HOWARD LEIGHT, 3M, PULSTRA, LH SAFETY, ANSELL, MARIGOLD, LUBETECH, WYPALL, KIMBERLY-CLARK, DEB, LOCTITE, ROCOL, PANASONIC
simatec, simatool

Náradie pre montáž a demontáž ložísk a tesnení simatool

Montážne nástroje simatool sú navrhnuté tak, aby umožňovali rýchlu, presnú a bezpečnú montáž ložísk a tesnení. Správna kombinácia montážnych krúžkov a objímok zaist'uje to, že montážne sily nie sú nikdy prenášané cez valivé telieska ložiska. Používaním správných sád náradia zminimalizujeme nebezpečenstvo poškodenia ložiska a tesnenia.

Podrobnejšie informácie o náradí simatool nájdete Tu

Zdielať túto stránku

Email:

Náradie a nástroje

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:1264