. Reťaze s príchytkami
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Reťaze s príchytkami

K Príchytky - Vonkajšie, alebo vnútorné články

K Príchytky - Vonkajšie, alebo vnútorné články

K Príchytky poskytujú plošinu paralelnú k línii reťaze a osi ložiskového klinu. Používajú sa pre zabezpečenie latiek, škrabákov, korčekov, atď. k reťazi.

F Príchytky - Vonkajšie, alebo vnútorné články

F Príchytky poskytujú plochý povrch v pravom uhle k plechu reťaze. Používajú sa na zabezpečenie posunovačov, škrabákových tyčí, atď.
L Príchytky

L Príchytky

L Príchytky sú nedeliteĺnou súčasťou vonkajších plechov reťaze. Normálne majú jeden, alebo dva otvory, ale pre použitie na škrabákové aplikácie môžu byť dodané bez otvorov a s rôznymi šírkami skriniek.

Štandardné reťazové kolesá

Upravená ráfiková sekcia sa požaduje vtedy, keď G, alebo otočené F2 príchytky sú osadené do vnútorných článkov. Spevňujúce rebrá sú zahrnuté tak, kde je to potrebné. Tieto reťazové kolesá môžu byť upravené len obložením, vrtaním, vytvorením klinovej drážky a nastavovacej skrutky.
Závesné valce

Vodiace čapy

Vodiace čapy môžu sa montovať buď cez duté ložiskové kliny, alebo článkové plechy a sú zaistené maticou a pružnou podložkou.

Predlžené ložiskové kolíky

Predlžené ložiskové kolíky, jedna strana reťaze, môžu byť dodávané tvrdé, jemné, alebo vrtané a sú podobné zostave vodiaceho čapu.

Prederavené článkové plechy

Jednotlivé dierovanie je hlavne pre použitie s vodiacimi čapmi a požaduje sa na obidvoch stranách reťaze. Dvojité dierovanie sa poskytuje pre montáž špeciálnych príchytiek na jednej, alebo na obidvoch stranách reťaze. Otvory vo vnútorných plechoch sú zapustené na vnútornom povrchu na zabránenie toho, aby hlavy skrutiek neznečistili zuby reťazového kolesa.

Závesné valce - pre použitie na reťaz s dutým ložiskovým klinom

Závesné valce majú dve principiálne výhody; ako priame nosiče záťaže umožňujú, že reťazové valce sú použité výhradne pre prevodové účely a v prípade opotrebenia závesných valcov, môžu byť vymenené ĺahko bez postihu výmeny reťaze.
Sú často užitočné, keď príchytky bránia prevodovým valcom bežiacim na podporných mostoch vo vratnom chode, alebo kde zaťaženie valca je vysoké.

Zdielať túto stránku

Email:

Re#38;#357;aze s príchytkami

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:154