. ERIKS s.r.o.
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

ERIKS group nv

Holandské holdingové zoskupenie priemyselných distribučných spoločností. ERIKS group je vedúcim inovatívnym dodávateľom do všetkých oblastí priemyslu, spĺňajúci súčasne dva základné atribúty: špecialista a dodávateľ kompletných riešení z jedného zdroja. ERIKS, hlavne s ponukou svojich šiestich znalostných domén, je schopný pozitívnym spôsobom prispievať k rozvoju podnikateľských aktivít svojich zákazníkov a výrobcov.
Domovská stránka www.eriks.com

ERIKS s.r.o.

Člen celosvetovej siete distribučných firiem ERIKS group nv zastrešuje aktivity na území ČR a SR. Náš tím každodenne sleduje tok dodávok, aby sa diely dostali k vám včas. Naše služby spolu s rozsiahlou technickou podporou našich technikov i technikov našich dodávateľov poskytujú záruku, že sa na nás môžete spoľahnúť pri navrhovaní, špecifikovaní, inštaláciách a údržbe zariadení a tým Vám pomáhame zvýšiť produktivitu a efektivitu.
Domovská stránka www.eriks.sk
Frekvenčné-meniče-menice-frekvencne-menice-inverter-menic-frekvencny-menicSpojky-na-prenos-výkonuReťaze-na-prenos-výkonu-Renold-reťaz-retaz-Syno-retaze

Zdielať túto stránku

Email:

ERIKS s.r.o.

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:64