. Tesniace dosky Frenzelit isoplan®
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Frenzelit isoplan®

Izolačný materiál pre veľmi vysoké teploty s nízkou tepelnou vodivosťou. Tento materiál bol špeciálne vyvinutý pre aplikácie v oceliarenskom priemysle pre teploty do 1250°C. Isoplan® je vyrábaný ako teniace dosky a ako špeciálny materiál pre rotačné aplikácie v oceliarenskom priemysle.
Isoplan 750
Isoplan 1000
Isoplan 1100
isoplan 1100A

isoplan® 750

Izolačný materiál na báze špeciálnych minerálnych vlákien, ktoré možno použiť až do 750 °C. Tento materiál je charakteristický svojou dobrou tepelnou vodivosťou.
Technický list…


isoplan® 1000

Vysoko-teplotná odolnosť izolačného materiálu na báze špeciálnych biologicky rozložiteľných minerálnych vlákien s aplikačnými teplotami až do 1000 °C. Veľmi nízka tepelná vodivosť tohto materiálu.
Technický list…


isoplan® 1100

Izolačný materiál na báze špeciálnych keramických vlákien, ktoré možno použiť až do teploty 1100 ° C. Materiál je charakteristický tým, že má veľmi nízku hodnotu tepelnej vodivosti.
Technický list…


isoplan® LOW EMISSION

Vysoko-teplotná odolnosť izolačného materiálu na základe biologicky rozložiteľných minerálnych vlákien. Vzhľadom k extrémne nízkym obsahom organických zložiek, materiál neuvoľňuje takmer žiadne nebezpečné látky pri prvotnom zahriatí. Materiál má veľmi nízku tepelnú vodivosť a je ideálny pre aplikácie od izb. teploty do 1000 °C.
Technický list…
isoplan sr
isoplan sr a
isoplan sr aa

isoplan® SR 03074

Materiál s vysokou teplotnou odolnosťou na báze keramických vlákien a odolných vysoko teplotných výplní. Meteriál bol špeciálne vyvinutý pre aplikácie v oceliarenskom priemysle na teplej a studenej valcovni.
Technický list…


isoplan® SR 03150

Materiál s vysokou teplotnou odolnosťou na báze keramických vlákien a odolných vysoko teplotných výplní. isoplan® SR 03150 sa používa v zariadeniach, kde je vyrábaná oceľ vysokej kvality.
Technický list…


isoplan® VARIO

Materiál s vysokou teplotnou odolnosťou na báze keramických vlákien a odolných vysoko teplotných výplní. Veľmi dobré mechanické vlastnosti a nízke hodnoty tepelnej vodivosti.
Technický list…

Zdielať túto stránku

Email:

Frenzelit isoplan#38;reg;

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:3183