. Tesniace dosky novapress®, Frenzelit
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Frenzelit novapress®

Pogumovaný materiál vyrobený z aramidových vlákien a špeciálnej výplne výplne zo skupiny novapress®, ktoré sú štandardom pri plochých tesneniach. Jednotlivé typy sú šité na mieru pre individuálne aplikácie a sú používané v celosvetovom meradle.
Tesniace dosky novapress basic
Tesniace dosky novapress universal
Tesniace dosky novapress flexible
Tesniace dosky novapress multi
Tesniace dosky novapress activ

novapress® BASIC

Tesniaci materiál pre všetky štandardné aplikácie pre stredné tlaky a teploty. Basic je základným materiálo pre ploché tesnenia. Tento materiál tesniacej dosky ponúka mimoriadne priaznivý pomer cena/výkon a je vo svojej kategórii bezkonkurenčným materiálom.
Technický list…


novapress® UNIVERSAL

Je všestranným materiálom, ktorý spĺňa materiálové štandardy tesniacich dosiek. novapress® UNIVERSAL je vhodný pre všetky aplikácie, kde sú zvýšené nároky na teplotu a tlak a to aj pri plynných a kvapalných médiách.
Technický list…


novapress® FLEXIBLE/815

Bezkonkurenčné tesniace vlastnosti tejto tesniacej dosky. Pre tesnenie plynov a olejov pri nízkych teplotách. Aj v "ľahkej" prírubovej konštrukcii má vynikajúcu priepustnosť pre plyny.
Technický list…


novapress® MULTI II

Tesniaci materiál pre paru. Jeden z prvých spoľahlivých materiálov pre parné aplikácie od kedy bol azbest zakázaný. Kontinuálne vylepšovanie materiálu.
Technický list…


novapress® ACTIV

Kombinuje osvedčené výhody oleju odolného jadra a veľmi mäkkej krycej vrstvy po oboch stranách. Výsledkom sú vynikajúce tesniace a mechanické vlastnosti.
Technický list…

Zdielať túto stránku

Email:

Frenzelit novapress#38;reg;

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:3179