. Frenzelit novatec®, tesniace dosky, tesniaca doska
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Frenzelit novatec®

Unikátna kombinácia materiálov grafitu a Kevlar®, šitá na mieru pre jednotlivé aplikácie. Unikátnosť je možné vidieť najmä v ich vynikajúcej odolnosti médiám a teplote. Výkon tesniaceho materiálu je výrazne zvýšený vláknovou výstužou a elastomérovým povrchom. Tieto vlastnosti a použitie po celom svete umožňujú dlhšie servisné intervaly, ktoré sú spojené s výraznou úsporou.
novatec
novatec
novatec
novatec

novatec® PREMIUM II

novatec® PREMIUM II je tesniaci materiál testovaný nemeckou "TA-Luft" pre všeobecné použitie a použitie v chemickom priemysle. Vďaka kombinácii grafit a Kevlar® a nízkemu percentu spojiva, má tento materiál veľmi dobrú tepelnú odolnosť a je odolný voči 80% zo všetkých bežných médií v chemickom priemysle.
novatec® PREMIUM II má nižšie nároky na údržbu a ponúka najvyššiu hodnotu pri najnižších nákladoch.
Technický list...

novatec® SPECIAL

novatec® SPECIAL je tesniaci materiál určený pre paru, vyrobený z materiálu grafit a Kevlar®, s extrémne vysokou prispôsobivosťou. Materiál je spoľahlivý pri teplotách až 360°C a ponúka veľmi vysokú dlhodobú stabilitu.
Technický list...

novatec® HPN

novatec® HPN je tesniaci materiál s NBR povrchom, HPN: High Pressure NBR - vysoko-tlaká NBR. Pri hustote 1,50 g / cm ³ materiál zaručuje spoľahlivý výkon v priemyselných a automobilových aplikácií.
Technický list...

novatec® HPS

novatec® HPS je tesniaci materiál s SBR povrchom a s kontrolovaným rozširovaním v oleji a palivách.Toto materiálové zloženie bolo primárne vyvinuté pre aplikácie, kde je potrebné vyrovnať sa s nerovným povrchom prírub a s tlakovými rázmi.
Technický list...

Zdielať túto stránku

Email:

Frenzelit novatec#38;reg;

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:3189