. Maznice simalube, maznica, simalube, simatec
Mapa stránky

Follow Us on Twitter
ERIKS UK RSS News Feed
Close

Maznice simalube - 20/01/2009

simalube, simatec, mazivo, mazanie
Maznicu simalube je možné aplikovať priamo na mazané miesto. Funguje aj pod vodnou hladinou. Maznicu jednoducho aktivujeme nastavením číselníka vo vrchnej časti (pomocou imbusového kľúča- 3 mm) na požadovanú dobu mazania. Činnosť maznice môže byť kedykoľvek pozastavená a znovu aktivovaná. Zostávajúce množstvo maziva môže byť sledované pomocou kontrolného okienka. Simalube je ideálny prostriedok pre aplikáciu v ťažko dostupných, nebezpečných alebo ľahko prehliadnuteľných miestach. Maznica poskytuje dodávku maziva spoľahlivo a automaticky 24 hodín denne až po dobu jedného roku. Poškodenia vzniknuté nedostatočným alebo nadmerným mazaním vedú k drahým opravám zariadenia, ale môžu byť minimalizované použitím simalube.

Maznice simalube neobsahujú toxické látky, batérie ani motory, to znamená, že nemajú negatívny vplyv na životné prostredie. Pokiaľ je obsah maznice vyčerpaný, môže byť maznica recyklovaná pomocou štandardných recyklačných postupov alebo po výmene vyvíjača tlaku je znovu použiteľná. Najprv naplnte maznicu požadovaným mazacím tukom alebo olejom a potom namontujte nový vyvíjač tlaku na maznicu.


Viac informácií nájdete v záložke Produkty a služby
Predchádzajúca nová položka  |  Ďalšia nová položka
Kompletný zoznam správ
 Súvisiace odkazy.
Mazacie systémy
 Dokumenty
Maznicu simalube je možné aplikovať priamo na mazané miesto.Funguje aj pod vodnou hladinou. Maznicu jednoducho aktivujeme nastavením číselníka vo vrchnej časti (pomocou imbusového kľúča- 3 mm) na požadovanú dobu mazania. Činnosť maznice môže byť kedykoľvek pozastavená a znovu aktivovaná. Zostávajúce množstvo maziva môže byť sledované pomocou kontrolného okienka. Simalube je ideálny prostriedok pre aplikáciu v ťažko dostupných, nebezpečných alebo ľahko prehliadnuteľných miestach. Maznica poskytuje dodávku maziva spoľahlivo a automaticky 24 hodín denne až po dobu jedného roku. Poškodenia vzniknuté nedostatočným alebo nadmerným mazaním vedú k drahým opravám zariadenia, ale môžu byť minimalizované použitím simalube.-simalube brožúra - 1.37 MB

Zdielať túto stránku

Email:

Maznice simalube

Copyright ©2020 ERIKS UK
All trademarks acknowledged.
All rights reserved.
ERIKS s.r.o. Registered Office :
Rožnavská 1, 831 04 Bratislava
ICO: 36 356 689 NRS ID:2439