Let's make industry work better

Prevádzka ERIKS na Slovensku poskytuje produkty a služby pre oblasť centrálnej a východnej Európy (ERIKS CEE): Slovensko, Česká republika, Poľsko, Maďarsko a pod.

 

 

 

ERIKS je poskytovateľom špecializovaných priemyselných služieb. Našim zákazníkom pomáhame vyrábať a vyvíjať lepšie výrobné linky, komponenty, stroje a projekty – to všetko s úsporou nákladov.

ERIKS má v ponuke produkty na riadenie prietoku, ploché tesnenia, hadice, priemyselné plasty, prvky na prenos výkonu, gumové tesnenia a polyméry, nástroje pre údržbu a ochranné pracovné pomôcky. Náš sortiment pozostáva z viac ako 900 000 technických produktov prémiových značiek a našich vlastných privátnych značiek.

Vďaka nášmu produktovému a aplikačnému know-how, odborným inžinierskym znalostiam a širokému spektru technických služieb, umožňuje naša špecializácia fungovať priemyslu lepšie. Prostredníctvom služieb nášho dodávateľského reťazca poskytujeme riešenia, ktoré sú zákazníkom k dispozícií na dosah ruky, v požadovanom čase a mieste.

Už viac ako 80 rokov našich 5 000 skúsených kolegov v 12 krajinách západnej Európy a Ázie každý deň tvrdo pracuje na tom, aby uvedené riešenia zaviedli do praxe. Aj v nasledujúcom období budeme podporovať priemysel so zameraním na udržateľnosť, inovácie a digitalizáciu.

Umožnime priemyslu fungovať lepšie.

Najnovšie správy

ERIKS s.r.o. Data

Aktualizované firemné údaje – platné od 1.apríla 2024...

Zmeny účinné od 1.apríla 2024

Zmena názvu spoločnosti z Leader Gasket Technologies s. r. o. na ERIKS s.r.o. s účinnosťou od 1.aprí...

ERIKS bol založený pred 80 rokmi v Alkmaare v Holandsku. V tom čase sme pomohli zákazníkom v mliekarenskom priemysle zlepšiť ich podnikanie tým, že sme im poskytli ploché tesnenia, gumené tesnenia, klinové remene a hadice.

Za posledných osem desaťročí sme ďalej rástli a rozvíjali sa všetkými dostupnými spôsobmi. Prekročili sme hranice, navrhli, inovovali, rozšírili, preskúmali, digitalizovali a privítali sme v našej spoločnosti mnoho nových kvalifikovaných ľudí z celého sveta.

Podnikanie a vášeň pre technológie boli vždy našimi hlavnými princípmi... spolu s dotykom holandskej priamočiarosti a praktického prístupu.

S uvedeným prístupom a technickými zručnosťami rozvinutými v priebehu rokov sme boli schopní podporiť mnohých zákazníkov v rôznych odvetviach priemyslu a zlepšili fungovanie ich priemyslu. Je nám cťou slúžiť uvedeným spoločnostiam, ktoré často zohrávajú tak dôležitú úlohu v našej spoločnosti. Ďakujeme im za dôveru, ktorú do nás vkladajú.

Pozeráme sa s hrdosťou na minulosť, no zároveň sa tešíme na nové výzvy očakávané v nasledujúcich 80 rokoch.

    

Našich zákazníkov robíme úspešnými tým, že im ponúkame špecializované riešenia

Produkty pre potreby Vášho priemyslu

Product at the heart

Produkty pre potreby Vášho priemyslu

Náš rozsiahly sortiment produktov má hĺbku a šírku, ktorú očakávate. Dodávame prémiové značky a naše vlastné privátne značky v rámci našich ôsmich produktových skupín. Poskytujeme služby pre 200 000 zákazníkov s viac ako 900 000 produktami.    

Technická podpora & Know-how

Service, life support for product

Technická podpora & Know-how

Poskytujeme služby s pridanou hodnotou a inovatívne spôsoby práce, ktoré uľahčujú podnikanie našim zákazníkom. Skutočný rozdiel spočíva v našich znalostiach ponúkať technické a logistické riešenia šité na mieru, ktoré pozitívne prispievajú k Vášmu podnikaniu.

Úspory nákladov a zjednodušenie podnikania

Solutions, saving you time and money every day

Úspory nákladov a zjednodušenie podnikania

V ERIKS-e máte skúseného partnera, ktorý dokáže zefektívniť fungovanie Vášho podnikania. Dokážeme znížiť celkové náklady v akomkoľvek odvetví. V prípade potreby vieme taktiež integrovať naše služby do podnikania zákazníkov, aby sme vytvorili ešte užší pracovný vzťah.

    

Zníženie prevádzkových nákladov a zlepšenie výkonnosti produktov

Znižovanie celkových nákladov na vlastnenie (TCO) je kľúčovou výzvou pre priemyselné odvetvia. V ERIKS-e máte skúseného partnera, ktorý umožní Vášmu podnikaniu fungovať lepšie a efektívnejšie.

Pridaná hodnota poskytovaná zákazníkom zahŕňa zdokumentovaný potenciál úspor v rámci kompletného procesného cyklu. Naše na mieru šité produkty pomáhajú spoločnostiam optimalizovať ich prevádzkové náklady, vyrábať udržateľnejšie a efektívnejšie, čo umožňuje rýchlejšie uvedenie produktov na trh.

Vidíme skvelú príležitosť využiť naše produkty a služby na zabezpečenie najinovatívnejšieho, najkvalitnejšieho a najproduktívnejšieho priemyslu. Naše rozsiahle znalosti produktov a procesov nám umožňujú spolupracovať s našimi zákazníkmi - prvovýrobcami (OEM) pri vývoji a výrobe ich zariadení a zlepšovaní výkonnosti ich produktov.

Všeobecné kontakty ERIKS Slovensko

Adresa

ERIKS s.r.o.
Slivková ulica 1965
014 01 Bytča
Slovensko

Kontakt

T +421 2/443 728 95

M +421 915 883 932

E info@eriks.sk